Michael Kors MK3007-1061-51 Mk3007 51 1061 sadie optiek
Thumbnail
Michael Kors Mk3007 51 1061 sadie optiek MK3007-1061-51
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Wednesday 20 May 2026.
 30 dagen probleemloos retourneren
 Gratis UK Delivery
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Geslacht
Dames
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Metaal
frame vorm
Square / rechthoek
Frame type
Semi Randloos
Lens kleur
Duidelijk
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Stootkussen
Fit
Medium
Eye Maat
51mm
size brug
17mm
Temple Lengte
135mm
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
51mm
Fit
Medium
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Metaal
Frame type
Semi Randloos
frame vorm
Square / rechthoek
Geslacht
Dames
Lens kleur
Duidelijk
lenstechnologie
UV bescherming
size brug
17mm
Temple Lengte
135mm