Gucci GG0827O-002-48 Gg0827o 48 002 optiek
Thumbnail
Gucci Gg0827o 48 002 optiek GG0827O-002-48
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Mannen
Geslacht
Dames
Framekleur
Schildpadschild
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Rond / Ovaal
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Demolens
Bridge of Pad
Brug
Fit
Klein
Eye Maat
48mm
size brug
20mm
Temple Lengte
145mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
48mm
Fit
Klein
Framekleur
Schildpadschild
Frame Materiaal
Acetaat
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Rond / Ovaal
Dames
Mannen
Lens kleur
Demolens
size brug
20mm
Temple Lengte
145mm