Gucci GG0826O-001-53 Gg0826o 53 001 optiek
Thumbnail
Gucci Gg0826o 53 001 optiek GG0826O-001-53
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Mannen
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Square / rechthoek
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Duidelijk
Bridge of Pad
Brug
Fit
Medium
Eye Maat
53mm
size brug
16mm
Temple Lengte
145mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
53mm
Fit
Medium
Framekleur
Zwart
Frame Materiaal
Acetaat
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Square / rechthoek
Geslacht
Mannen
Lens kleur
Duidelijk
size brug
16mm
Temple Lengte
145mm