Gucci GG0798O-002-53 Gg0798o 53 002 optiek
Thumbnail
Gucci Gg0798o 53 002 optiek GG0798O-002-53
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Dames
Framekleur
Schildpadschild
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Kattenoog
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Duidelijk
Bridge of Pad
Brug
Fit
Medium
Eye Maat
53mm
size brug
15mm
Temple Lengte
140mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
53mm
Fit
Medium
Framekleur
Schildpadschild
Frame Materiaal
Acetaat
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Kattenoog
Geslacht
Dames
Lens kleur
Duidelijk
size brug
15mm
Temple Lengte
140mm