Gucci GG0556OJ-002-47 Gg0556oj 47 002 optiek
Thumbnail
Gucci Gg0556oj 47 002 optiek GG0556OJ-002-47
Ontvang 10% extra korting met code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Beschikbaar
Op voorraad In 4-6 Days
Levering geschatte tot Verenigd Koningkrijk door Wednesday 20 May 2026.
 30 dagen probleemloos retourneren
 Gratis UK Delivery
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Geslacht
Mannen
Geslacht
Dames
Framekleur
Schildpadschild
Frame Materiaal
Acetaat
frame vorm
Rond / Ovaal
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Duidelijk
Bridge of Pad
Brug
Fit
Klein
Eye Maat
47mm
size brug
19mm
Temple Lengte
140mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
47mm
Fit
Klein
Framekleur
Schildpadschild
Frame Materiaal
Acetaat
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Rond / Ovaal
Dames
Mannen
Lens kleur
Duidelijk
size brug
19mm
Temple Lengte
140mm