Adidas OR5036-026-49 Or5036 49 026 optiek
Thumbnail
Adidas Or5036 49 026 optiek OR5036-026-49
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Mannen
Framekleur
Helder / Doorschijnend
Framekleur
Twee toon
Frame Materiaal
Metaal
frame vorm
Rond / Ovaal
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Demolens
Bridge of Pad
Stootkussen
Fit
Klein
Eye Maat
49mm
size brug
19mm
Temple Lengte
145mm
Bridge of Pad
Stootkussen
Eye Maat
49mm
Fit
Klein
Helder / Doorschijnend
Twee toon
Frame Materiaal
Metaal
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Rond / Ovaal
Geslacht
Mannen
Lens kleur
Demolens
size brug
19mm
Temple Lengte
145mm