Marc Jacobs MARCLOGO096-S-CCP-57 Marclogo096 s 57 ccp zonnebril
Thumbnail
Marc Jacobs Marclogo096 s 57 ccp zonnebril
PayPal
Niet op voorraad
Vul uw e-mailadres in om zodra dit product beschikbaar worden gesteld.
Geslacht
Dames
Geslacht
Mannen
Framekleur
Twee toon
Frame Materiaal
Plastic
frame vorm
Square / rechthoek
Frame type
Compleet Montuur
Lens kleur
Grijs
lenstechnologie
UV bescherming
Bridge of Pad
Brug
Fit
Groot
Eye Maat
57mm
size brug
15mm
Temple Lengte
145mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
57mm
Fit
Groot
Framekleur
Twee toon
Frame Materiaal
Plastic
Frame type
Compleet Montuur
frame vorm
Square / rechthoek
Dames
Mannen
Lens kleur
Grijs
lenstechnologie
UV bescherming
size brug
15mm
Temple Lengte
145mm