Calvin Klein CK18508S-414-57 Ck18508s 57 414 zonnebril
Thumbnail
Calvin Klein Ck18508s 57 414 zonnebril
Apple Pay
Klarna
PayPal
Op voorraad
Only One Left - Meer Besteld
 30 dagen probleemloos retourneren
 levering Gratis UK volgende dag
Bekijk ons leverings- en retourbeleid.
Framekleur
Blauw
Frame Materiaal
Acetaat
Lens kleur
Oranje
Bridge of Pad
Brug
Fit
Groot
Eye Maat
57mm
size brug
17mm
Temple Lengte
140mm
Bridge of Pad
Brug
Eye Maat
57mm
Fit
Groot
Framekleur
Blauw
Frame Materiaal
Acetaat
Lens kleur
Oranje
size brug
17mm
Temple Lengte
140mm